Podstawowe informacje

Doradca Klienta

PROVIDENT

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Łódzkie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca Klienta

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: komunikacyjne, elastycznego dostosowywania się do warunków, organizacji czasu pracy własnej i planowania, sprzedazowe - pożądane
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży, pracy z gotówką.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, zawieranie umów z klientem.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018