Podstawowe informacje

Doradca klienta - TESCO Piastów

TESCO Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
10-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2480 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta - TESCO Piastów

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wykształcenie oraz doświadczenie nie jest wymagane, wymagana jest książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej (możliwość szkolenia), towarowanie stoiska. Praca w pełnym wymiarze lub 0,75 etatu. Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.11.2017