Szczegóły oferty

Doradca klienta - TESCO Piastów

TESCO Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2017-10-10

Data pierwszej publikacji:
2017-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Doradca klienta - TESCO Piastów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wykształcenie oraz doświadczenie nie jest wymagane, wymagana jest książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej (możliwość szkolenia), towarowanie stoiska. Praca w pełnym wymiarze lub 0,75 etatu. Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).