Podstawowe informacje

DORADCA KLIENTA

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - DORADCA KLIENTA

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: OBSŁUGA KOMPUTERA
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ - inne zawody: Doradca klienta

Zakres obowiązków:

  • KONTAKT Z KLIENTAMI TELEFONICZNY, E-MAILOWY, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017