Szczegóły oferty

DORADCA KLIENTA

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł DORADCA KLIENTA - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: OBSŁUGA KOMPUTERA
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ - inne zawody: Doradca klienta

Zakres obowiązków:

  • KONTAKT Z KLIENTAMI TELEFONICZNY, E-MAILOWY, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383

ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).