Podstawowe informacje

doradca klienta - sprzedawca - nico modlnica k/krakowa

jakub

OFERTA NIEAKTUALNA

Modlnica, Małopolskie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
2550 - 3500 PLN

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Praca - doradca klienta - sprzedawca - nico modlnica k/krakowa

firma nico polska sp. z o.o. należy do włoskiej grupy nico sp.a., zajmującej się sprzedażą odzieży i obuwia. sprzedaż prowadzona jest w salonach sprzedaży o wielkości od 1.500 do 8.000 m.kw. a łączny przepływ klientów to ponad 5.000.000 osób rocznie.

poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

doradca klienta
miejsce pracy: modlnica koło krakowa

zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa klienta
• fachowe doradztwo
• prace związane z układaniem towaru i zmianą ekspozycji
• dbanie o porządek i czystość na dziale

oczekujemy:
• otwartości na kontakt z klientem
• szybkości działania
• kultury osobistej
• gotowości do pracy w weekendy
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

oferujemy:
• umowę o pracę na cały etat ( istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 lub 3/4 etatu)
• przyjazną atmosferę
• zakupy na preferencyjnych warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w godzinach 10-19 od poniedziałku do soboty, w niedzielę 10-18 ( 40 godzinny tydzień pracy)

prosimy o zawarcie w cv klauzuli: zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dz. urz. ue l 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dz. urz. ue l 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem pani/pana danych osobowych jest nico sp. z o.o. ul. częstochowska 36, 32-085 modlnica
2) pani/pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz kodeksu pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) pani/pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji maksymalnie przez okres 2 lat
4) odbiorcami pani/pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) posiada pani/pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma pani/pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.