Podstawowe informacje

Doradca klienta

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA "CENTRUM"

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera w tym pakietu MS Office - inne zawody: Doradca klienta, staż: 1 lat - pożądane
  • s, wykształcenie min. średnie, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, zaangażowanie w realizowane cele, odpowiedzialność, dokładność i systematyczność, wysoka kultura osobista, pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych (pożyczki, ubezpieczenia), obsługa Klientów w placówce Kasy w zakresie depozytowym, pożyczkowym i ubezpieczeniowym, obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywne pozyskiwanie Klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018