Podstawowe informacje

Doradca klienta (różne działy)

SUPERHOBBY Market Budowlany Sp. z o.o. Warszawa

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Świętokrzyskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta (różne działy)

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: podstawy obsługi komputera
  • Zakres Obowiązków: Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie. Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach. Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI. Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI. Komunikatywność,Znajomość asortymentu jednego z działów Marketu OBI będzie dodatkowym atutem.Umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • w/g potrzeb

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

e-mail: biuro_pl020@obi.pl

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018