Podstawowe informacje

Doradca Klienta (narzędzia skrawające)

Lepsza Praca

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
13-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-02-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Doradca Klienta (narzędzia skrawające)

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, zajmującego się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów produkcyjnych w narzędzia skrawające, elektronarzędzia, urządzenia i materiały spawalnicze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych (praca w terenie),
  • Kompleksowa obsługa handlowa: wizyty handlowe, przygotowanie ofert i umów, prowadzenie korespondencji handlowej, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji, nadzór nad realizacją zamówień itp.,
  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu firmy: narzędzia skrawające, elektronarzędzia, urządzenia i materiały spawalnicze, technika ścierna itp.,
  • Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji,
  • Realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie,
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub kilkuletnia praktyka w branży,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej (preferowana sprzedaż narzędzi skrawających),
  • Predyspozycje, umiejętności sprzedażowe i chęć dalszego rozwoju w branży techniczno-handlowej,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
  • Uprzejme relacje z działem utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych,
  • Płynna obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Szkolenia produktowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).