Podstawowe informacje

Doradca klienta/kasjer

Powszechna Kasa Oszczędnosci Bank Polski SA

OFERTA NIEAKTUALNA

Niemodlin, Opolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta/kasjer

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,mile widziane doświadczenie nie musi być w banku, znajomośc technik sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • doradztwo bankowe, obsługa kasowa, oferowanie produktów i usług finansowych, praca w godz.9-17, dodatkowo do wynagrodenia premia kwartalna

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

w pierwszej kolejności CV+list motywacyjny przesłać drogą elektroniczną

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018