Podstawowe informacje

Doradca klienta

Elektro-Bok Katarzyna Manelska-Czajka

OFERTA NIEAKTUALNA

Iława, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
24-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe
  • Kontakt e-mail: kasia_manelska@op.pl Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe, silna motywacja do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta, doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta, znajomość zasad i standardów obsługi klientów, umiejętność pracy w oparciu o elektroniczne bazy danych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych, w tym pakietu Microsoft Office. Dziękujemy za nadesłane oferty. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U .Nr 133 poz.883). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości i godzę się na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie procesu rekrutacji przez okres 3 lat. Po wskazanym okresie dane osobowe, w przypadku nie wykorzystania ich w procesie rekrutacji - ulegną zniszczeniu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i sprzedaż dla klientów indywidualnych i firm, zawieranie i rozwiązywania umów, prowadzenie negocjacji i udzielanie rabatów dla firm, promowanie i sprzedaż produktów i usług ENERGA-Obrót

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV ze zdjęciem

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018