Szczegóły oferty

Doradca klienta firma ochnik - ch bonarka kraków

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-12-30

Data pierwszej publikacji:
2019-12-24

Data ostatniej aktualizacji:
2020-01-26

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

ochnik s.a. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej.
twórcami sukcesu marki ochnik są nasi pracownicy. dołącz do naszego zespołu!

obecnie poszukujemy osób na stanowisko
doradca klienta
do salonu w ch bonarka w krakowie
nr referencyjny: dk/krcb/201912

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę ochnik,
przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu.

wymagania

wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy
życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
umiejętność pracy w zespole
sumienność, uczciwość
gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
znajomość podstaw obsługi komputera (ms office)
doświadczenie w handlu i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będą dodatkowym atutem

oferujemy

umowę o pracę na cały etat
motywacyjny system wynagrodzeń
możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz zasad ekspozycji
dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej
dodatkowe benefity w postaci m.in. multisportu

informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

w dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Doradca klienta - sprzedaż - pafoscan - kraków - suplementy diety
Ogłoszenie użytkownika OLX Kraków, małopolskie

działająca od ponad 25 lat na rynku suplementów diety i odżywek dla sportowców firma pafoscan - sport zatrudni:   sprzedawcę / doradcę klienta miejsce pracy: kraków - galerie handlowe (północ miasta)   głównym obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, realizacja celów sprzedażowych, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru oraz rozwój pozytywnego wizerunku marki

Praca mcdonald’s ch bonarka kraków - od 16,90 do 22 zł brutto/godz

Pracownik restauracji kfc bonarka

restauracja kfc bonarka zatrudni pracowników restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin   oferujemy: ·        przyjazną atmosferę, by praca w restauracji sprawiała ci przyjemność! ·        elastyczny grafik – u nas możesz pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin! ·        profesjonalne szkolenie

Tally weijl doradca modowy 1/2 lub 1/4 etatu w ch bonarka

kluczowe zadania: • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy • realizacja planów sprzedażowych • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru • dbanie o wizerunek firmy   dołącz do nas, jeśli: • lubisz kontakt z klientem • moda jest twoją pasją • chcesz rozwijać umiejętności sprzedażowe • jesteś osobą uśmiechniętą

Doradca klienta biznesowego
Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K. Kraków, małopolskie

Jedna z wiodących firm w branży zoologicznej poszukuje doświadczonych i kreatywnych osób, które lubią wyzwania i pracę w dynamicznym środowisku. Zapewniamy ciągły rozwój i przyjazną atmosferę w pracy.   Doradca klienta biznesowego miejsce pracy: Kraków Opis stanowiska: pozyskiwanie nowych klientów obsługa

Doradca Klienta Biznesowego
BNP Paribas Bank Polska S.A. Bochnia,Kraków (małopolskie)

Doradca Klienta Biznesowego Bochnia, Kraków Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów i usług pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku