Podstawowe informacje

Doradca klienta ds. ubezpieczeń

FHU UBEZPIECZENIA Anna Pomorska

Załuski, Mazowieckie

Data publikacji:
29-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta ds. ubezpieczeń

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B - pożądane - umiejętności: obsługa komputera
  • obsługa pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w ubezpieczeniach, prace biurowe. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 604 781 891 w godz. 08.00-17.00 w celu umówienia się na spotkanie lub o wysyłanie CV na adres e-mail: anna.pomorska@dus.net.pl

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.06.2018