Szczegóły oferty

Doradca Klienta ds. Nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI PLUS PIOTR KASPRZAK PAULINA PACELT s.c.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-04-25

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-26

Data wygaśnięcia:
2019-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Warszawa

O Firmie:

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, inwestujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata współpracy z firmami na rynku nieruchomości - począwszy od lokalnych biur, a kończąc na firmach działających w skali całego kraju, wypracowaliśmy
  • indywidualne podejście do potrzeb klientów,
  • szybkość reakcji na zmiany na rynku,
  • nowoczesne rozwiązania w marketingu.
Zdefiniowaliśmy nasze podejście do zawodu Doradcy – partnera, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie szybko i bezpiecznie nabyć najbardziej wartościową rzecz jaką jest nieruchomość z optymizmem i świadomością wyboru.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • Uczciwość
    Zapraszamy do współpracy osoby rzetelne, ponieważ pracujemy w atmosferze zaufania
  • Energię
    Praca Doradcy ds nieruchomości wymaga wytrwałości oraz entuzjazmu we współpracy z klientem
  • Przedsiębiorczość
    Ważna jest dla nas samodzielność i umiejętność sprawnego zarządzania swoim czasem
  • Ambicję
    Wysokie oczekiwania finansowe oraz zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • Doświadczenie
    Staż pracy na rynku nieruchomości (Doradca, Zarządca, Rzeczoznawca) będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista
    i nienaganna prezencja

Obowiązki:

  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
  • tworzenie ofert pozyskanych nieruchomości
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • prezentacje nieruchomości
  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami
  • obsługa transakcji
  • negocjacje dla klienta

Oferujemy

  • Narzędzia
    Nowoczesne narzędzia (CRM, MLS, ePASO) laptop, smartfon, usprawniające codzienną pracę
  • Wygodę
    Biuro znajduje się w centrum biznesowej Woli- obok stacji metra, co zapewni Tobie i klientom dogodny dojazd
  • Wsparcie
    W Twojej codziennej pracy pomoże Ci Menadżer oraz doświadczony zespół Doradców
  • Marketing
    Nowoczesne rozwiązania marketingowe zapewnią Ci napływ nowych klientów
  • Szkolenia
    Podnoszenie Twoich kwalifikacji pozwoli Ci szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty
  • Wynagrodzenie prowizyjne
    - zarobki w przedziale 5 000 zł – 10 000zł.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych,

zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

(t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie

przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.