Szczegóły oferty

Doradca klienta ds. horeca selgros transgourmet

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2019-10-17

Data pierwszej publikacji:
2019-10-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

selgros cash&carry to ogólnopolska sieć handlu hurtowego. nasze hale sprzedaży oferują pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. działamy w polsce w 18 oddziałach, zatrudniając ok. 4.000 pracowników.

główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,
  • prezentacja oferty firmy zgodna ze standardami firmy,
  • realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych,
  • profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego.

wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży artykułów fmcg,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet ms office),
  • aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia,
  • zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. b.

oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do programu multisport,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych z zfśs,
  • zniżki pracownicze.

prosimy o dopisek w treści lub tytule maila:

doradca klienta horeca

drodzy kandydaci! informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.