Podstawowe informacje

Doradca klienta biznesowego

MAM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Racibórz, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Doradca klienta biznesowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta, ogólna wiedza o bankowości i sprzedaży produktów bankowych, komunikatywność, dobra dykcja, empatia, umiejętność aktywnego słuchania, sumienność, odpowiedzialność, lojalność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne, dyspozycyjność, Możliwość szkolenia.

Zakres obowiązków:

  • MIEJSCE PRACY: PLACÓWKA BANKOWA ALIOR BANK Aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych, aktywna sprzedaż produktów i usług, raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018