Podstawowe informacje

Doradca Klienta Biznesowego

Expertus Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
21-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Doradca Klienta Biznesowego
Doradca Klienta Biznesowego Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: DK/R

Kim jesteśmy

Grupa Expertus od 1999 roku specjalizuje się w windykacji i zarządzaniu wierzytelnościami, jednocześnie świadcząc usługi prawne.

Obecnie w skład grupy kapitałowej wchodzi: Expertus Spółka z o.o. i Kancelaria Prawna Expertus Widerak & Wspólnicy Sp. k.

Co robimy

Jesteśmy po to, aby dostarczać podmiotom gospodarczym skutecznych i łatwo dostępnych usług windykacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie, sprzedaż i obsługa klientów biznesowych (B2B)
  • kompleksowe doradztwo w obszarze należności
  • badanie potrzeb klienta i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • stała współpraca z innymi specjalistami z naszej firmy

Oczekiwania

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność obsługi komputera
  • inicjatywa, energia, zapał do pracy
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość zagadnień prawnych i finansowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie- część stała i zmienna, zależna od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia i wsparcie zespołu specjalistów
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • spotkania integracyjne
  • bardzo dobrą atmosferę pracy :)

Dlaczego warto u nas pracować

Jesteśmy świadomi, iż największym kapitałem firmy są jej pracownicy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry. Stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Zyskuje na tym firma, jej klienci oraz sam pracownik. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, szkolenia, narzędzia pracy jak również wsparcie merytoryczne. Dążymy do tego, aby nasza firma stała się miejscem pracy dla zdolnych, kreatywnych i ambitnych ludzi. Pracując z nami śmiało możesz realizować swoje ambicje zawodowe.

Expertus Spółka z o.o. 40-048 Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 38 www.expertus.biz.pl

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.12.2018