Podstawowe informacje

Doradca Klienta

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.

Biała Podlaska, Lubelskie

Data publikacji:
17-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Doradca Klienta

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku.
Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście.

Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych.

Biała Podlaska

Obowiązki

• współpraca i kontakt z Klientami Kancelarii;
• pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji;
• realizowanie celów biznesowych i sprzedażowych;
• podpisywanie umów produktowych;
• udzielanie pomocy Klientom w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do zawarcia umów;
•sprzedaż oferowanych usług finansowych.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
• dobra organizacja pracy własnej;
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• dokładność, sumienność, dyskrecja i odpowiedzialność;
• komunikatywność, umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• niezbędne narzędzia pracy;
• wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.