Podstawowe informacje

Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej

Bank BGŻ BNP Paribas

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
12-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej
Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej Warszawa Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Przedsiębiorstwom, także tym z sektora rolno-spożywczego, dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych.
Bank zmieniającego się świata poszukuje ludzi którzy są gotowi ten świat razem z nami zmieniać! Szukamy osób przedsiębiorczych, lubiących wyzwania. Stawiamy na pracowników ambitnych chcących się rozwijać. Promujemy ludzi z dużą wyobraźnią, którzy wytrwale dążą do celu.
W zamian oferujemy pracę w zgranym zespole, który zdobywa najwyższe szczyty.Masz jak w banku:
  • Brak monotonii i rutyny.
  • Pracę w międzynarodowym Banku.
  • Rozwój otrzymanego portfela klientów przez pozyskiwanie międzynarodowych oraz polskich korporacji.
  • Wsparcie specjalistów produktowych, analityków biznesowych Banku oraz ekspertów z innych spółek Grupy BNP Paribas.
Twój kapitał:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w banku z klientem instytucjonalnym.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
  • Znajomość zagadnień analizy finansowej, rachunkowości, zabezpieczeń i produktów bankowych skierowanych do klienta instytucjonalnego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Gwarantujemy:
  • Realne plany sprzedaży i wsparcie w ich realizacji.
  • Jeden z najatrakcyjniejszych systemów premiowych na rynku bankowym z jasno określonymi zasadami.
  • Przejrzystą komunikację oczekiwań i kulturę informacji zwrotnej.
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy.
  • Oprócz standardowego pakietu świadczeń socjalnych, takich jak opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, oferujemy także dodatkowe dni urlopu, 2 dni wolne na wolontariat oraz refundację kosztów leczenia u własnego lekarza.

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.11.2018

Analityk Biznesowy ds. Agro Bankowości Korporacyjnej
Bank BGŻ BNP Paribas Warszawa, Mazowieckie

Analityk Biznesowy ds. Agro Bankowości Korporacyjnej Warszawa Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościo"

Doradca Klienta
Adreams Warszawa, Mazowieckie

Opis oferty pracy: Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy. Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem hea"

Doradca klienta
Golden Rose Sp. z o. o. Warszawa, Mazowieckie

- GH Wileńska, Siedlce - Galeria Siedlce Miejsce pracy: Warszawa - GH Wileńska, Siedlce - Galeria Siedlce Sposób zatrudnienia: umowa o pracę   Wymagania: wykształcenie min. średnie, dobra znajomość obsługi komputera, obsługa kasy fiskalnej, doświadczenie w sprzedaży i obsłudze"

MOLTON STYL Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

Molton to zaufana, polska marka premium z 30-letnią tradycją. Nasze kolekcje cechuje ponadczasowa elegancja, najwyższa jakość i precyzja wykończenia. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy do naszego zespołu osób, które tak jak my pasjonują się modą i lubią stawiać sobie ambitne"

"LEROY-MERLIN POLSKA" SP. Z O. O. Warszawa, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta - doradztwo.Indywidualne podejście do potrzeb klienta.Weryfikacja dostępności towarów.Praca od pon-sob w godz.06.30-22.30/niedziela 09.00-20.00 wg/grafiku. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - pozostałe: Staż pracy 1 "

Mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, zawieranie umów Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: komunikatywność,mile widziane :sprzedażowe, staż: 1 lat - konieczne Sposób aplikowania: - kontakt przez OHP"