Szczegóły oferty

Doradca Klienta Alior Bank w Łasku

Alior Bank

OFERTA NIEAKTUALNA

łask, łódzkie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Doradca Klienta Alior Bank w Łasku - obrazek nagłówkowy

Alior Bank w Łasku poszukuje obecnie kandydata na stanowisko :

Doradca Klienta (Łask)

Oferujemy:
• umowę o pracę na cały etat,
• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
• szkolenie wstępne,
• liczne szkolenia sprzedażowe,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia zawodowego w sektorze usług bankowych,
• prace w młodym, ambitnym zespole.

Zakres obowiązków:
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
• kompleksowa obsługa klientów,
• sprzedaż produktów bankowych,
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
• obsługa dokumentacji i korespondencji.

Oczekujemy:
• wykształcenia minimum średniego,
• zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków,
• umiejętności szybkiego uczenia się,
• komunikatywności,
• znajomości obsługi komputera,
• wysoko rozwiniętych zdolności sprzedażowych,
• umiejętności pracy pod presją czasu,
• bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,
• wysokiej kultury osobistej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjny na adres: @

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.""