Szczegóły oferty

Doradca klienta alior bank

Ogłoszenie użytkownika OLX

głubczyce, opolskie

Data dodania:
2019-05-08

Data pierwszej publikacji:
2019-05-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
2500 - 10000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł doradca klienta alior bank - obrazek nagłówkowy

zadania i wyzwania na stanowisku:

- realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku,

- inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,

- budowanie własnego portfela klientów oraz zarządzanie relacjami z klientami,

- identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,

- profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.

od kandydatów oczekujemy:

- wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników, umiejętności budowania relacji z klientem,

- doświadczenia w sprzedaży dla klienta biznesowego (mile widziana branża: finansowa, ubezpieczeniowa, fmcg, telekomunikacyjna),

- samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

- wykształcenia min. średniego,

- prawa jazdy kat. b.

oferujemy:

- zatrudnienie oraz wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne

- narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy,

- kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych,

- wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,