Podstawowe informacje

Doradca klienta – 15/16 zł brutto + PROWIZJE! Wolne WEEKENDY

Deltacontact Sp z o. o

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
08-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
10 - 55 PLN/h

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Doradca klienta – 15/16 zł brutto + PROWIZJE! Wolne WEEKENDY

Opis oferty pracy:

Poszukujesz pracy w miłym gronie i przyjaznej atmosferze?

Pracy która pozwoli Ci się rozwijać i zabezpieczyć finansowo?

Lepiej trafić nie mogłeś!

Nie masz doświadczenia w tej branży? Nic nie szkodzi! Pomożemy Ci je zdobyć!

Zaufaj naszemu doświadczeniu, i pozwól nam pokierować swoją karierą!

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Doradcy Klienta ds. terminali płatniczych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Kontaktujemy się z małymi przedsiębiorcami w celu zaproponowania DARMOWYCH terminali płatniczych. _Terminale oferowane są w ramach ogólnopolskiego programu „Polska Bezgotówkowa”.

_WAŻNE ! Nie oczekujemy doświadczenia od kandydatów. Wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w szkoleniach :)

ZAPEWNIAMY:

pracę od pon. do pt. w godzinach 9:00-17:00 lub 10:00 – 18:00. WOLNE WEEKENDY,
- stałą stawkę godzinową 15,00/16,00 zł brutto, bez względu na wyniki,

- system prowizyjny za każdą umowę nawet od 10 do 55 zł/szt.,

- pracę w miłym zgranym zespole,

- 4 dniowe szkolenie przygotowujące do pracy,

- wsparcie trenera,

- benefity: Multisport, opieka medyczna LUX MED,

- bonus za polecenie znajomego do pracy. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i masz dobra dykcję a rozmowa z klientem to dla ciebie przyjemność zapraszamy do współpracy :)
Odwiedź nas również na: facebook.com/deltacontact

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 52, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”