Podstawowe informacje

Doradca i sprzedawca w dziale handlowym - Sprzedaż przez telefon

M&P Alkohole i Wina Świata

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
25-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Praca - Doradca i sprzedawca w dziale handlowym - Sprzedaż przez telefon

Warszawa
MOKOTÓW

Obowiązki
- Pozyskiwanie klienta zewnętrznego poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
- Tworzenie bazy danych klientów
- Profesjonalna obsługa bezpośrednia wymagającego klienta indywidualnego i biznesowego
- Aktywna sprzedaż i doradztwo

Wymagania
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży
- Dyspozycyjność
- Umiejętność budowania relacji z klientem
- Inicjatywa i duża samodzielność
- Wysoka kultura osobista
 -Dobra znajomość pakietu MS Office
- Pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników
- Uczciwość i brak nałogów

Oferujemy
Pracę w stabilnej firmie
- Udział w szkoleniach i degustacjach
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość wyboru lokalizacji: Marki,  Karpin, Warszawa-Mokotów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."