Szczegóły oferty

Doradca Handlowy - Magazynier w Biurze Obsługi Klienta

Ramirent S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-01

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-03

Data wygaśnięcia:
2019-10-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Chcesz rozwijać się zawodowo w stabilnym i nowoczesnym środowisku pracy? Jeśli od pracy oczekujesz czegoś więcej, daj sobie szansę i aplikuj! Dołącz do Ramirent S.A. - Najlepszego Miejsca Pracy 2019 nagrodzonego przez Great Place to Work® w Polsce!

Jesteśmy największym w Polsce i czołowym na rynkach europejskich dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Obok wynajmu wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora, oferujemy powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 roku.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
DORADCA HANDLOWY –
MAGAZYNIER W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Płock, ul. Kostrogaj 9D
Rodzaj pracy: stacjonarna
Numer referencyjny: DH-MAG/PLO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie profesjonalnej, zgodnej ze standardami obsługi Klienta w oddziale firmy
  • Doradztwo techniczne, analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Koordynowanie realizacji zamówień dla Klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy
  • Wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń budowalnych
  • Dbałość o ilość oraz jakość wydawanego sprzętu
  • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz ich okresowe przeglądy
  • Kontrola gospodarki magazynowej oraz dokumentacji przyjęcia i wydania
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Znakowanie nowych maszyn i urządzeń
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami Spółki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień mechaniki
  • Znajomość funkcjonowania maszyn będących w ofercie firmy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki finansowe (chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe na „rękę” – uwzględnij to w CV)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego oraz awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując w tytule: DH-MAG/PLO.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie
się z:
  • Klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji
  • Polityką ochrony danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę