Podstawowe informacje

doradca handlowo- techniczny

OFERTA NIEAKTUALNA

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
13-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - doradca handlowo- techniczny

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera MS OFFICE
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • prezentowanie oferty firmy (elementy metalowe mające zastosowanie w montaż siłowni zewnętrzynych i budownictwie), kontakty telefoniczne z klientami (Pracodawca zapewnia przeszkolenie i wdrożenie do wykonywania obowiązków)

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Mazowiecka 49a Toruń 87-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018