Szczegóły oferty

Doradca handlowo- techniczny

OFERTA NIEAKTUALNA

toruń, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-04-13

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł doradca handlowo- techniczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera MS OFFICE
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • prezentowanie oferty firmy (elementy metalowe mające zastosowanie w montaż siłowni zewnętrzynych i budownictwie), kontakty telefoniczne z klientami (Pracodawca zapewnia przeszkolenie i wdrożenie do wykonywania obowiązków)

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Mazowiecka 49a Toruń 87-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).