Szczegóły oferty

Doradca finansowy w dziale handlowym

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-08-27

Data pierwszej publikacji:
2019-08-23

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
3000 - 4500 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł doradca finansowy w dziale handlowym - obrazek nagłówkowy

 grupa kapitałowa euro-tax.pl s.a., lider w branży międzynarodowych rozliczeń podatkowych,  poszukuje osoby do pracy na terenie wrocławia w charakterze :

doradcy finansowego w dziale handlowym

zatem, jeśli szukasz pracy biurowej, lubisz kontakt z klientem, ale nie chcesz pracować w call center, poszukujesz pracy w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku…

to świetnie trafiłeś!

zadania doradcy finansowego:

  • codzienny kontakt z naszymi klientami, którzy pracowali zagranicą,
  • telefoniczna, mailowa i bezpośrednia obsługa interesantów, zainteresowanych rozliczeniem podatku z tytułu pracy poza polską,
  • doradztwo w zakresie usług z sektora finansowego obecnym oraz nowym klientom (tylko klienci z naszej bazy),
  • wprowadzanie i aktualizacja danych klientów w systemie,
  • pomoc w uzupełnianiu i kompletowaniu dokumentów niezbędnych przy rozliczaniu podatku z zagranicy.

naszym pracownikom zapewniamy:

  • komfortowe godziny pracy (poniedziałek – piątek, 9:00 – 17:00),
  • dogodną lokalizację biura w centrum wrocławia,
  • kartę benefit multisport i ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenie wdrożeniowe, w którym przekażemy specjalistyczną wiedzę dotyczącą rozliczeń podatku,
  • wsparcie w rozwoju kariery w obranym kierunku (dofinansowujemy szkolenia branżowe),
  • cotygodniowe dostawy świeżych owoców,
  • liczne spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • pracę w naprawdę młodym zespole (średnia wieku to 26 lat!).

chcielibyśmy pracować z osobą, która:

  • posiada już pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana obsługa telefoniczna)
  • posiada umiejętności sprzedażowe,
  • jest otwarta, komunikatywna i lubi współpracować w zespole,
  • jest gotowa do nauki i rozwijania swoich kompetencji,
  • potrafi doskonale organizować swoją pracę,
  • poszukuje pracy biurowej, w branży finansowej,
  • a do tego jest dokładna i sumienna.

nic nie szkodzi, że jeszcze nie masz wiedzy na temat branży finansowej – wszystkiego cię nauczymy, podczas indywidualnego szkolenia!

osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie cv w wiadomości prywatnej, przez portal olx.

do zobaczenia!