Podstawowe informacje

doradca finansowy-kasjer

Sttella Finanse

OFERTA NIEAKTUALNA

Lubiszyn, Lubuskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - doradca finansowy-kasjer

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
  • planowanie i organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów sprzedaż produktów bankowych obsługa kasowa gotówkowa i bezgotówkowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018