Szczegóły oferty

Doradca ds. Sprzedaży Telefonicznej

Medicover

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-26

Data pierwszej publikacji:
2019-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-17

Data wygaśnięcia:
2019-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Warszawa
    top
    Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!
    Miejsce pracy:
    Biuro Medicover,
    Al. Jerozolimskie 96, Warszawa

    Coś o Tobie:

    • jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub masz pierwsze doświadczenia w zakresie sprzedaży/ obsługi Klienta
    • jesteś osobą nastawioną na cel
    • chcesz uczyć się profesjonalnej sprzedaży w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • interesują Cię potrzeby drugiego człowieka – nie lubisz pracować na schematach

    Twoje zadania:

    • sprzedaż pakietów Medicover do Klienta indywidualnego (firmowa baza Klientów)
    • doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pakietu medycznego
    • realizacja celów sprzedażowych
    • wsparcie administracji sprzedaży
    • boru odpowiedniego pakietu medycznego

    Pracując u nas oferujemy CI:

    • miesiąc płatnego wdrożenia do pracy
    • umowa o pracę, podstawa wynagrodzenia + premia miesięczna uzależniona od wyników
    • sprzedaż usług marki premium w branży medycznej
    • balans pomiędzy aktywnym pozyskiwaniem Klientów a administracją
    • praca według grafiku w przedziale czasowym 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku
    • wsparcie zaangażowanego Zespołu i Managera
    • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
    • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”
    • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne