Podstawowe informacje

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

TB Żywe Oferty Pracy

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

«TB Żywe Oferty Pracy» publikuje ofertę w imieniu

UBP Consulting

- agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego. Po kliknięciu "Aplikuj" złożą Państwo aplikację bezpośrednio na stronie UBP Consulting. Zapraszamy!

Gdańsk

Naszym Klientem jest autoryzowany dealer luksusowej marki samochodów.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki;
  • Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem;
  • Realizacja  indywidualnych celów sprzedażowych;
  • Raportowanie i rozliczanie operacji handlowych (praca na CRM);
  • Dbanie o wizerunek salonu i marki.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
  • Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów;
  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;
  • Znajomości branży motoryzacyjnej;
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • Wysoki poziomu obsługi klienta;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • System szkoleń;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.