Szczegóły oferty

Doradca ds. przedłużania umów stałym klientom do 4000 zł!

Magdalena

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-24

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

pasjonują cię filmy, seriale albo sport? nie wyobrażasz sobie życia bez telewizji, komputera albo smartfona? jeśli do tego szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł/a połaczyć pasję do filmów z rozwojem zawodowym to czeka na ciebie praca w naszym zespole jako:

doradca ds. przedłużania umów stałym klientom

jakie zadania na ciebie czekają?

• telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,

• badanie potrzeb klientów,

• dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,

• wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.

dlaczego warto z nami pracować?

• otrzymujesz gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy,

• dostajesz premie od przedłużonych umów i dodatki za pracę w soboty - nasi najlepsi konsultanci otrzymują nawet 2500 zł samej premii,

• praktyczne szkolenia oraz wspaarcie lidera na etapie wdrożeniowym,

• poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,

• bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,

• dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy,

• jeżeli jesteś studentem? dopasujemy grafik do twoich zajęć.

co jest potrzebne do pracy?

• umiejętność nawiazywania długofalowych relacji z klientem,

• dyspozycyjność min. 140 godzin w miesiącu,

• gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-21,

• dobra obsługa komputera,

• pozytywne nastawienie i komunikatywność,

• dobra dykcja,

• doświadczenie w cc będzie dodatkowym atutem.

szukasz pracy i nadal nie wiesz co chcesz robić? wyślij do nas swoje cv i rozpocznij z nami swoją zawodową drogę!

to nie wszystko! wejdź na stronę: https://praca.armatis.com/