Szczegóły oferty

Doradca ds. nieruchomości / agent nieruchomości

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-07

Data pierwszej publikacji:
2019-05-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-28

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 10000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Wrocław
Artykuł doradca ds. nieruchomości / agent nieruchomości - obrazek nagłówkowy

rtp sp. z o.o. prężnie działająca i rozwijająca się firma zatrudni osoby na stanowisko doradcy ds. nieruchomości / agenta nieruchomości.

szukamy osób które chcą, a nie muszą pracować!

oferujemy wsparcie doświadczonego zespołu.
miłą atmosferę pracy!
biuro w prestiżowej lokalizacji - ul. biskupia - 350 metrów od wrocławskiego rynku!

nasza kadra kierownicza posiada doświadczenie zawodowe od 2006 r. oraz państwową licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami!

stawiamy na bezpieczeństwo naszego zespołu!
firma posiada ubezpieczenie oc - odpowiedzialność zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami.

a ponadto ….

oferujemy:
- atrakcyjne, prowizyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia: telefon służbowy, programy do obsługi nieruchomości, stanowisko pracy w biurze,
- elastyczny czas pracy,
- cykl bezpłatnych szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- nadzór i pomoc prawną nad przeprowadzanymi transakcjami.

wymagania:
- zainteresowanie tematyką nieruchomości,
- odpowiedzialność,
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność i zdolności interpersonalne,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości,
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy.

opis stanowiska:
- obsługa klientów przy sprzedaży bądź zakupie nieruchomości,
- weryfikacja stanu prawnego nieruchomości,
- analizowanie potrzeb klientów,
- prezentowanie nieruchomości,
- pozyskiwanie nowych klientów i nieruchomości,
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
- profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości,
- przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości,
- koordynowanie procesu sprzedaży,
- współpraca z innymi doradcami, biurami i notariuszami,
- monitorowanie rynku nieruchomości,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres mailowy.

wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.