Szczegóły oferty

Doradca Biznesowy Play

SAMAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Błonie, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Firma SAMAP jest najbardziej efektywnym Partnerem Biznesowym operatora sieci Play. Swoją sieć Doradców Biznesowych rozwijamy już od 12 lat. Naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie w sprzedaży zarówno w zakresie negocjacji z Klientami, jak również ich obsługi w trakcie trwania umowy. Systematycznie przeprowadzane szkolenia i warsztaty sprawiają, że nasi Doradcy wyróżniają się na rynku telekomunikacyjnym bardzo dobrą opinią klientów oraz dużą ilością rekomendacji. Gwarantujemy bardzo atrakcyjny system wynagradzania.”Doradca Biznesowy sieci Play Miejsce pracy: Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
  • Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
  • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług Play
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Korzystne warunki współpracy
  • Stałą opiekę kierownika regionalnego
  • Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Przyjazny klimat panujący w firmie
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej według modelu praktykowanego w firmie
    od wielu lat.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.