Szczegóły oferty

Doradca Biznesowy Play

SAMAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Firma SAMAP jest najbardziej efektywnym Partnerem Biznesowym operatora sieci Play. Swoją sieć Doradców Biznesowych rozwijamy już od 12 lat. Naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie w sprzedaży zarówno w zakresie negocjacji z Klientami, jak również ich obsługi w trakcie trwania umowy. Systematycznie przeprowadzane szkolenia i warsztaty sprawiają, że nasi Doradcy wyróżniają się na rynku telekomunikacyjnym bardzo dobrą opinią klientów oraz dużą ilością rekomendacji. Gwarantujemy bardzo atrakcyjny system wynagradzania.”Doradca Biznesowy sieci Play Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Sulechów, Sulęcin, Torzym, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Słubice
Region: lubuskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
  • Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
  • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przeprowadzanie instruktażu i szkoleń dla Klientów z zakresu produktów i usług Play
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Korzystne warunki współpracy
  • Stałą opiekę kierownika regionalnego
  • Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Przyjazny klimat panujący w firmie
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej według modelu praktykowanego w firmie
    od wielu lat.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.