Szczegóły oferty

Doposażenie stanowiska pracy - Sprzedawca z obsługą agencji pocztowej (umowa nr 2/PFRON/2017)

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie

Data dodania:
2017-11-02

Data pierwszej publikacji:
2017-11-02

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-12-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Doposażenie stanowiska pracy - Sprzedawca z obsługą agencji pocztowej (umowa nr 2/PFRON/2017) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej
  • książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie p czystość sklepu i stanowiska pracy. Po szkoleniu obsługa agencji pocztowej (przyjmowanie wpłat, listów, paczek oraz wydawanie awizowanych przesyłek)

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie Opolska 19 Chorzów 41-500

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).