Podstawowe informacje

Doposażenie stanowiska pracy - Sprzedawca z obsługą agencji pocztowej (umowa nr 2/PFRON/2017)

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
02-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Praca - Doposażenie stanowiska pracy - Sprzedawca z obsługą agencji pocztowej (umowa nr 2/PFRON/2017)

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • średnie zawodowe - pożądane - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej
  • książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie p czystość sklepu i stanowiska pracy. Po szkoleniu obsługa agencji pocztowej (przyjmowanie wpłat, listów, paczek oraz wydawanie awizowanych przesyłek)

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie Opolska 19 Chorzów 41-500

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.12.2017