Podstawowe informacje

DOJARZ - praca na fermie krów - DANIA

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.

Gmina Rødekro, Dania

Data publikacji:
06-07-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - DOJARZ - praca na fermie krów - DANIA

Gmina Rødekro

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Umowę o pracę z duńskim pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek w Danii
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

  • Dwa razy dziennie udój.
  • Karmienie, pojenie pielęgnacja zwierząt.
  • Utrzymywanie czystości.
  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku
  • Przynajmniej podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Motywacja do pracy i chęć do nauki
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj'.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska

www.abcwork.eu