Podstawowe informacje

Devops

Rocket Studio sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 10160 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Devops

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209.

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami Linux, administracja sieciami, zarządzanie infrastrukturą chmurową, konfiguracja i administracja serwerów aplikacji Tomcat, zarządzanie procesem deployment, zapewnienie skutecznego monitoringu sieci i serwerów

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209.

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017