Szczegóły oferty

Devops

Rocket Studio sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-11-03

Data pierwszej publikacji:
2017-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 10150 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Devops - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209.

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami Linux, administracja sieciami, zarządzanie infrastrukturą chmurową, konfiguracja i administracja serwerów aplikacji Tomcat, zarządzanie procesem deployment, zapewnienie skutecznego monitoringu sieci i serwerów

Aplikowanie na ofertę:

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, co najmniej 3 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania systemami i sieciami, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk-Oliwa. Kontakt telefoniczny: 512-170-209.

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).