Podstawowe informacje

Cukiernik

OFERTA NIEAKTUALNA

Żnin, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Cukiernik

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • brak lub niepełne podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - inne zawody: Cukiernik*
  • OSOBA SPRAWNA FIZYCZNIE

Zakres obowiązków:

  • praca związana z produkcją murzynków oraz innych wyrobów cukierniczych, pakowanie wyrobów gotowych, obsługa automatu do produkcji murzynków

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Składowa 4 Żnin 88-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018