Podstawowe informacje

Cukiernik

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Cukiernik

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie gimnazjalne
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień aktualna książeczka sanepidowska - inne zawody: Cukiernik*, staż: 1 lat
  • wyksztalcenie bez znaczenia, staż pracy 1 rok na stanowisku cukierniczym, umiejętność formowania, wyrabiania ciast, wypieków drożdżowych, ciast bezowych, wypieku chlebów, sporządzania deserów, przygotowania nadzień, kremów
  • aktualna książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

  • Wypiek ciast drożdżowych, bułek, ciast bezowych, wypoek chlebów, sporzadzanie deserów
  • umiejętność pracy pod presją, utrzymanie porządku w miejscu pracy, obsluga maszyn i urządzeń ciastkarskich i piecy do wypieków. Umowa na czas określony. Praca na dwie zmiany: 8:00-14:00
  • 12:00-20:00. Proponowany okres zatrudninie: 3 lata. Oferta dostępna w sali G

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018