Szczegóły oferty

Cukiernik (2200 Euro netto)

Humanus Personalservice GmbH

Niemcy

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-04-30

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-05-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
8000 - 10000 PLN

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Humanus - po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.
Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.
Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • produkcja wyrobów cukierniczych według receptury
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich
  • wytwarzanie elementów dekoracyjnych wyrobów cukierniczych
  • organizowanie własnego stanowiska pracy

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2200 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta – (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji)!
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów + EXTRA BONUS
  • dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nürnberger Straße 64
86720 Nördlingen

Zapraszamy do nowego oddziału w Jeleniej Górze!

Oddział w Polsce:
Ulica Wiejska 86A, 58-506 Jelenia Góra