Szczegóły oferty

Copywriter / Content Designer

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-23

Data pierwszej publikacji:
2018-11-07

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-19

Data wygaśnięcia:
2018-12-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Miejsce pracy: Warszawa
ZnanyLekarz czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym ułatwiającym pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Obecnie poszukujemy Copywriter/Content Designera, który swoim zaangażowaniem i pomysłami wesprze dział Lead Generation w Polsce.

Brzmi interesująco?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, dołącz do nas! Jak się u nas pracuje, możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie :)

Obowiązki
Będziesz
odpowiedzialny
za
Obowiązki:

Wspólnie z teamem będziesz odpowiedzialna/y za generowanie leadów sprzedażowych :)

Co to konkretnie oznacza?

  • Tworzenie tekstów na stronę.
  • Budowanie contentu end-to-end.
  • Promocja contentu np. Facebooku, newsletter itp.
  • Pisanie newsletterów do lekarzy i menedżerów placówek medycznych.
  • Analizowanie działań i podejmowanie decyzji w oparciu na liczbach.
  • Współpraca z innymi zespołami nad realizowanymi projektami.
Oferujemy
Co proponujemy
w zamian?
Oferujemy:
  • pracę w naszej niesamowitej przestrzeni,
  • luźną, startupową atmosferę,
  • wspólne śniadania, piwne piątki i wyjścia integracyjne,
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
  • pakiet medyczny,
  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • opcje na udziały po 6 miesiącach.
Wymagania
Poszukujemy
właśnie Ciebie
jeśli...
Wymagania:
  • masz lekkie pióro, a zabawa słowem przychodzi Ci tak łatwo jak Donowi Draperowi,
  • uważasz się za Mad Mana - miałaś/miałeś okazję pracować jako copywriter w agencji,
  • swobodnie porozumiewasz się po angielsku,
  • inicjatywa to Twoje drugie imię, a wyzwanie to nazwisko,
  • zawsze poszukujesz rozwiązań i ważniejsze są dla Ciebie efekty, a nie taski,

Mile widziana umiejętność pozycjonowania tekstów.

Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić do kliknięcia w “Aplikuj”
Fajnie, jeśli prześlesz też próbkę swoich tekstów lub link do portfolio :)

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.