Podstawowe informacje

Copywriter Content Designer

Portal Ślubny Wesele z klasą

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
14-11-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Copywriter Content Designer

 Jesteśmy liderami rynku w sektorze portali weselnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących ślub i wesele. Na platformie https://www.weselezklasa.pl umożliwiamy publikację i wyszukanie ogłoszeń usług/produktów weselnych z całej Polski. W naszym portalu można również znaleźć porady dla przyszłych par młodych.

> Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • pisanie artykułów poradnikowych w dziale inspiracji;
  • pisanie newsletterów do użytkowników portalu;
  • tworzenie contentu na podstronach serwisu;
  • poszukiwanie i planowanie tematów w oparciu o narzędzia analityczne;
  • współpraca z innymi osobami nad realizowanymi projektami.

Wymagania:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość ortografii i interpunkcji;
  • praktyczna znajomość zagadnień marketingu internetowego, szczególnie content marketingu;
  • mile widziana znajomość tematyki ślubno-weselnej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie w centrum Katowic;
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń;
  • udział w szkoleniach i konferencjach.

Wraz z CV prosimy o przesłanie próbki swoich tekstów i/lub linku do portfolio.
Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.12.2018