Podstawowe informacje

Consulting - Praktykant w obszarze Analizy Danych

Accenture Consulting

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
06-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
praktykant / stażysta

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Consulting - Praktykant w obszarze Analizy Danych
Praktykant w obszarze Analizy DanychMiejsce pracy: Warszawa
00623767
Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to www.accenture.com

Charakterystyka pracy:

Praca u klienta w zespołach projektowych.Udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby sektorów: finansowego, produkcyjnego, handlowego, telekomunikacyjnego, energetycznego.Wykonywanie analiz danych.Uczestniczenie w tworzeniu modeli statystycznych.Praca z narzędziami analitycznymi.Prezentowanie wniosków i efektów swoich działań.

Kwalifikacje:

Studenci ostatnich lat studiów kierunków takich jak: matematyka, informatyka, fizyka, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, informatyka i ekonometria.Zainteresowanie przynajmniej jednym z obszarów: data mining, Bardzo dobra znajomość języka SQL oraz rozwiązań i aplikacji SAS (Base, Enterprise Guide, Enterprise Miner).Znajomość innych narzędzi do prowadzenia analiz statystycznych i analiz dużych zbiorów danych (np. R, Hadoop) będzie dodatkowym atutem.Bardzo dobra znajomość języka angielskiegoPraktyczna znajomość MS Excel i MS PowerPoint.Dyspozycyjność w trakcie odbywania praktyki (min. 30 godzin w tygodniu).

Oferujemy:

Płatną praktykę na min. 3 miesiące.Rozwojowe zadania - współudział w tworzeniu systemów informatycznych, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie konsultingowej.Doskonałą atmosferę pracy.Opiekę mentora.Elastyczne godziny pracy.Po zakończeniu praktyk uzyskanie referencji oraz możliwość zatrudnienia na umowę o pracę - uproszczony proces rekrutacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikuj!W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Accenture Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Accenture w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Accenture Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Siennej 39, lub innego podmiotu grupy Accenture, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Accenture, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania." Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.#BEFUTUREPROOFPOZNAJ OSOBY JUŻ PRACUJĄCE W ACCENTURE
DOWIEDZ SIĘ JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJIwww.befutureproof.plSprawdź wszystkie otwarte stanowiska w Accenture:Strategy | Consulting | Digital | Technology | Operations | SECURITY | CORPORATE FUNCTIONwww.accenture.com

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.01.2019

Sprawdź również inne oferty z branży:

pracownik laboratorium

opis stanowiska: realizacja badań laboratoryjnych; obsługa aparatury medycznej; dbałość o właściwą logistykę badań; opieka nad dokumentacją laboratoryjną.   wymagania: wykształcenie zawodowe kierunkowe; znajomość procedur laboratoryjnych; dyspozycyjność; dobra organizacja pracy; d"

praktyka w wydziale cyfrowych narzędzi rozwoju

zadania: ·        wsparcie zespołu z obszaru hr w aplikacjach dedykowanych ·        praca przy projekcie transferu wiedzy w organizacji ·        współpraca z wieloma obszarami w ramach opl ·        przygotowywanie analiz z danych i materiałów pasujesz do nas jeśli: ·        masz status studen"

Koordynator Systemów Laboratoryjnych
Devire. Warszawa, Mazowieckie

Koordynator Systemów Laboratoryjnych Warszawa PL37088 Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekt"

technolog laboratoryjny

diagnostyka sp. z.o.o. prywatna firma z branży diagnostyki laboratoryjnej obecnie poszukuje do pracy w laboratorium: technologa laboratoryjnego miejsce pracy warszawa (al. prymasa tysiąclecia 79a) laboratorium mikrobiologiczne od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia wyższego na "

Specjalista ds. rozwoju sieci
ManpowerGroup Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także "

Pracownik laboratorium
ManpowerGroup Sp. z o.o. Piaseczno, Mazowieckie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możl"