Szczegóły oferty

Compensation and Benefits Specialist

Arvato Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

plewiska, wielkopolskie

Data dodania:
2019-07-21

Data pierwszej publikacji:
2019-07-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-15

Data wygaśnięcia:
2019-08-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem. Obecnie w związku z rozwojem firmy oraz rozbudową zespołu HR poszukujemy:

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Zakres zadań:

Wyznaczanie standardów polityki wynagrodzeń i benefitów dla całej grupy poprzez:
  • analizę zewnętrznych benchmarków rynkowych w zakresie wynagrodzeń oraz dostępnych benefitów
  • prowadzenie cyklicznych analiz w zakresie wewnętrznych wynagrodzeń i benefitów
  • weryfikację i rekomendacje zmian wynagrodzeń i benefitów
  • współtworzenie efektywnych systemów motywacyjnych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • przygotowywanie analiz i raportów porównawczych związanych z kosztami pracowniczymi
  • zarządzanie regulaminami i procedurami systemów motywacyjnych w organizacji

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętności analityczne, samodzielność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność współpracy w grupie oraz pozytywne nastawienie w codziennym działaniu.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Elastyczny czas pracy, brak dress-code
  • Benefity: autobus pracowniczy, kafeteria, dodatki świąteczne, prezenty urodzinowe
  • Konkursy, bilety na wydarzenia kulturalne i wiele inicjatyw integracyjnych
  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Wsparcie merytoryczne od całego zespołu HR