Szczegóły oferty

Cieśla / Zbrojarz

ELKOR-BUD SPÓŁKA Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Cieśla / Zbrojarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: Umiejętności budowlane
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do układania glazury

Zakres obowiązków:

  • -Zakres prac: prace ciesielskie, zbrojarskie, -Praca na terenie Tczewa, w przypadku pracy na terenie Trójmiasta pracodawca zapewnia dowóz, -Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 16.00 -Oferujemy: wynagrodzenie podstawowe uzależnione od kwalifikacji i umiejętności, gwarantowane comiesięczne premie, świadczenia socjalne, uczestnictwo w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, -Po okresie próbnym zatrudnienie na czas nieokreślony, -Kontakt telefoniczny: 606-239-354 -Kontakt e-mailowy: elkorbud@poczta.onet.pl

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).