Szczegóły oferty

Business Manager

Qpony.pl Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2018-04-14

Data pierwszej publikacji:
2018-04-13

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Qpony.pl Sp z o.o. to dwie najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce, z których korzysta 1 500 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.

Jesteśmy liderem rynku O2O (Online-to-Offline), dostarczającym rozwiązania marketingowe największym markom, producentom i sieciom handlowym.

W związku z szybkim rozwojem firmy, poszukujemy Business Managera (handlowca b2b), którego zadaniem będzie efektywne wynajdowanie i pozyskiwanie nowych klientów w obszarach FMCG/sieci handlowych/e-commerce.

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: podstawa uzależniona od doświadczenia + prowizje sprzedażowe
Forma: dowolny model zatrudnienia

Poznań

Obowiązki:

  • prowadzenie rozmów sprzedażowych z klientami sieciowymi i pozyskiwanie nowych klientów,prowadzenie rozmów sprzedażowych z klientami sieciowymi i pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • stały kontakt z obecnymi i nowymi klientami oraz dbanie o najwyższy standard ich obsługi,
  • przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla współpracujących z nami firm,
  • współpraca z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
  • zaangażowanie w realizację celów biznesowych całego zespołu

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym, zwłaszcza w środowisku klientów sieciowych,
  • wykazania się dotąd zrealizowanymi projektami sprzedażowymi,
  • zainteresowania rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
  • umiejętności słuchania klienta i dopasowywania oferty do jego potrzeb,
  • koncentracji na celu sprzedażowym,
  • pracowitości i determinacji w działaniu,
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy oraz wsparcia działu sprzedaży,
  • umiejętności pracy z ludźmi i profesjonalnej obsługi klienta,
  • uśmiechu na twarzy, pewności siebie i nienagannego wyglądu

Oferujemy:

  • bazę kontaktów biznesowych współpracujących i perspektywicznych klientów,
  • spotkania i rozmowy z kluczowymi dla pracodawcy klientami,
  • możliwość realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim,
  • pracę w młodym, zgranym i energicznym zespole,
  • dowolny model zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
  • pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,
  • w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pomoc w relokacji

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: Aplikuj wpisując w tytule “Business Manager”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."