Podstawowe informacje

BU/ Technolog robót wykończeniowych - Pracownik budowlany

"Spółka Inżynieryjno Budowlana" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wałbrzych, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3800 PLN

Praca - BU/ Technolog robót wykończeniowych - Pracownik budowlany

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • doświadczenie w pracy na budowie jako robotnik budowlany samodzielny przy wykonywaniu robót wykończeniowych w mieszkaniach chęć do pracy i zaangażowanie estetyczne i sprawne wykonywanie prac wykończeniowych

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie remontów mieszkań - gładzi tynkowych, prac wykończeniowych, zabudów z płyt GK, układanie glazury, montaż stolarki, sufity podwieszane.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018