Szczegóły oferty

BU/ Pracownik budowlany

"Spółka Inżynieryjno Budowlana" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-12

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł BU/ Pracownik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • doświadczenie w pracy na budowie jako robotnik budowlany samodzielny pracownik lub pomocnik chęć do pracy i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Roboty murarskie, roboty montażowe, wykończeniowe, roboty dekarskie, roboty rozbiórkowe. Pracodawca zapewnia: dojazd, wyżywienie i noclegi, wyjazdy firmowym busem w poniedziałek, powrót w piątek. Cotygodniowe zaliczki. Praca na terenie Dolnego Śląska

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).