Szczegóły oferty

Brygadzista-pracownik ogólnobudowlany

Heliodon sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Brygadzista-pracownik ogólnobudowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: budowlane - umiejętności: Badania wysokościowe powyżej 3 metrów
  • Czytanie rysunków technicznych - inne zawody: Pozostali kierownicy do spraw budownictwa, staż: 2 lat
  • Osoba samodzielna, solidna, umiejętnośc kierowania zespołem ludzi, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, budowlanej, znajomość prac: murarskich, tynkarskich, dekarskich, zbrojarskich, itp.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracownikami, praca na wysokości (dachy), praca na terenie Krakowa i okolic, budowa domów jednorodzinnych, wynagrodzenie do uzg. z pracodawcą-uzależnione od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).