Szczegóły oferty

Brygadzista

PIMERGE S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Pszczyna, śląskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

PIMERGE S.A. to innowacyjna spółka należąca do jednej z największych firm energetycznych w Polsce. Spółka uruchamia w Pszczynie nowy zakład produkcyjny wytwarzający ekologiczne, kompozytowe paliwo węglowe.

Brygadzista

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska:

Brygadzista będzie osobą nadzorująca pracę linii produkcyjnej kompozytowego paliwa węglowego. Zadanie to będzie wykonywał wraz z dwoma podlegającymi mu współpracownikami. Brygadzista będzie podlegał Głównemu Technologowi.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (najlepiej mechaniczno-elektryczne),
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy bezpośrednio z urządzeniami mechanicznymi,
  • doświadczenie w prowadzeniu małego zespołu pracowników,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych oraz wymiany butli,
  • uprawnienia SEP.

Spółka oferuje:

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • dobre stosunki pracy,
  • dobre warunki socjalne,
  • pewne wynagrodzenie co najmniej na poziomie rynkowym.