Szczegóły oferty

Brukarz

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-26

Data pierwszej publikacji:
2018-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Brukarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie terenu i układanie kostki brukowej

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie Mełgiewska 11c Lublin 20-209 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie osoby do pracy

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).