Podstawowe informacje

Broker Ubezpieczeniowy

Lepsza Praca

OFERTA NIEAKTUALNA

Świętochłowice, Śląskie

Data publikacji:
12-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Broker Ubezpieczeniowy

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Świętochłowice

Obowiązki

  • obsługa brokerska własnego portfela klientów instytucjonalnych i detalicznych
  • uczestnictwo w szkoleniach zawodowych
  • dbanie o dobre imię marki firmy

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku brokera ubezpieczeniowego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość MS Office
  • Własna baza klientów

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę na samodzielnym stanowisku

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.