Szczegóły oferty

Blacharz Dekarz wLautertal/k.Frankfurtu, Niemcy

Sepona Personal GmbH Leipzig

OFERTA NIEAKTUALNA

jawor, dolnośląskie

Data dodania:
2019-03-01

Data pierwszej publikacji:
2019-02-20

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 5800 EUR

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Blacharz Dekarz wLautertal/k.Frankfurtu, Niemcy - obrazek nagłówkowy

Oferujemy:

- stawki od 10,50€/h brutto plus diety od 45€ netto/dzień
przepracowany,
- Dodatki swiąteczne i urlopowe
- Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
- Ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
- opiekę polskojęzycznego konsultanta
- pomoc przy złożeniu wszelkich potrzebnych wniosków w niemieckim urzędzie skarbowym.

Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel. 0049-341 22 45 88 30 lub mailowo na adres @

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Sepona GmbH

Leipzig

Obowiązki
-umiejętność obróbek kominowych i wentylacyjnych,
-montaż rur spustowych,
-montaż fartuchów podrynnowych,
-izolacja folią PCV i paroizolacje,
-montaż okien dachowych,
-rozkładanie rusztowania,
-kładzenie i zgrzewanie papy,
-pokrywanie dachów dachówką, blachą trapezową i blachą dachówkopodobną.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność obróbek kominowych i wentylacyjnych,
- montaż rur spustowych,
- montaż fartuchów podrynnowych,
- izolacja folią PCV i paroizolacje,
- punktualność i sumienność,
- dyspozycyjność.
- własny samochód mile widzieny

Kontakt do pracodawcy
Sepona Leipzig GmbH
Numer telefonu: +490341224 490 58830